jeżyk cyprian

Jeżyk Cyprian zaprasza do krainy bajek!

Jeżyk Cyprian to bohater cyklu bajek dla dzieci, które mogą pomóc maluchom radzeniu sobie z ich problemami: trudnościami z zasypianiem, nieśmiałością czy strachem przed ciemnościami. Wraz ze swoimi przyjaciółmi z krainy bajek pomagajek Jeżyk Cyprian mieszka na stronie bajki-zasypianki.pl.

Jeżyk Cyprian zaprasza do swojego bajkowego świata! Wraz z innymi bohaterami bajek pomagajek, takimi jak szczurek, mała chmurka, szary słowiczek, sówka, miś czy słonik, iglasty stworek pomaga dzieciom w radzeniu sobie z różnego rodzaju problemami. https://www.cosycott.pl/komplet-poscieli-do-lozeczka

Jeżyk Cyprian na ratunek

Jeżyk Cyprian i jego przyjaciele wiedzą, jak poradzić sobie z natłokiem problemów i myśli przed snem, jak uporać się z rozwodem rodziców, jak pokonać nieśmiałość i jak przezwyciężyć niskie poczucie własnej wartości. Bohaterowie bajek poradzić sobie z takimi trudnościami jak własna odmienność i brak akceptacji ze strony rówieśników, koszmary nocne, kłótnie między rodzeństwem czy strach przed ciemnością. Jak przezwyciężyć obawy przed wizytą u dentysty czy pierwszym dniem w przedszkolu? Jeżyk Cyprian bieży z pomocą!

Jeżyk Cyprian ma wiele przygód!

Wsród bajek o sympatycznym Jeżyku znajdziecie między innymi takie opowiadania jak: Jeżyk Cyprian i magiczny kamień, Jeżyk Cyprian na wielkim wyścigu ślimaków, Jeżyka Cypriana wycieczka do ZOO, Jeżyk Cyprian i muzyka lasu, Jeżyka Cypriana wyprawa na księżyc, Dobranocka jeżyka Cypriana, Jeżyk Cyprian i głosy nocy,  Choinka jeżyka Cypriana i Wielki bal jeżyka Cypriana. Warto dodać, że wszystkie opowiadania opatrzone są przepięknymi ilustracjami autorstwa Anny Czajkowskiej, która z wykształcenia, zawodu i pasji jest psychologiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *